1. Life Style

آیا می توان از زیر فرش برای کفپوش لمینت در شیراز استفاده کرد؟


آیا می توان از زیر فرش برای کفپوش لمینت در شیراز استفاده کرد؟

اگرچه استفاده مجدد از زیرانداز شما ممکن است جذاب باشد، اما استفاده از زیرانداز فرش با کفپوش لمینت شیراز در دراز مدت مشکلاتی را به همراه خواهد داشت.

زیرانداز فرش معمولاً ضخیم‌تر از زیرانداز لمینت است. معمولاً ضخامت آن حدود 10 میلی متر است، در حالی که لایه زیرین لمینت معمولاً حدود 3 میلی متر ضخامت دارد.

اگر لمینت را در بالای زیرانداز فرش نصب کنید، کف آن بیش از حد فنر و اسفنجی می شود که می تواند به سیستم قفل آسیب برساند و احساس ناراحتی ایجاد کند.

نحوه اجرای کفپوش لمینت در شیراز

هنگامی که بهترین لایه زیرین را برای پارکت لمینت خود انتخاب کردید، می توانید از یک نصاب حرفه ای استفاده کنید یا خودتان آن را نصب کنید.

اگر اعتماد به نفس ندارید، باید از یک نصاب حرفه ای استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

با این حال، اگر می‌خواهید خودتان این کار را انجام دهید، در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

برای بهترین نتیجه، قبل از نصب هر تخته دامن، باید زیره را بچینید. یا اگر از قبل تخته های دامن دارید، باید آنها را بردارید.

این به شما این امکان را می دهد که تخته های دامن را روی تخته های زیرین و لمینت بچسبانید که نتیجه یکپارچه تر و حرفه ای تر است.

ابتدا کف زیرین خود را تمیز کنید و مطمئن شوید که کاملا خشک شده است. اگر متوجه شدید که کف زیرین شما به هر نحوی آسیب دیده است، باید قبل از ادامه آن را تعمیر کنید.

سپس، زیرانداز خود را در امتداد طول اتاق خود قرار دهید، و اطمینان حاصل کنید که یک فاصله حداقل 10 میلی متری در اطراف لوله ها باقی می گذارید.

در زیر کف های بتنی، لایه زیرین را با سمت سد بخار پایین قرار دهید.

در زیر کف های چوبی، قسمت لاستیکی زیری را به سمت پایین قرار دهید.

همچنین، مطمئن شوید که یک شکاف کوچک در اطراف هر لوله ایجاد کنید.

سپس از یک چاقو برای جدا کردن زیره های اضافی استفاده کنید.

پس از این، درزهای زیرانداز را با چسب بخار در صورت داشتن زیره بتونی و یا نوار زیرسازی خوب در صورت نصب روی زیرزمینی چوبی محکم کنید.

هنگامی که از محکم بودن لایه زیرین لمینت خوشحال شدید، می توانید کفپوش لمینت در شیراز خود را در بالا نصب کنید.

آیا برای بازسازی یا پروژه بعدی خود به زیرانداز لمینت در شیراز نیاز دارید؟

زیراندازهای Interfloor به دلیل ارزش و کیفیت عالی خود مشهور هستند. چرا محدوده های ما را مرور نمی کنید.

مجموعه Heatflow Wood & Laminate ما برای استفاده با گرمایش از کف مناسب است. درجه پایین ضامن اجازه می دهد تا گرما به راحتی از لایه زیرین عبور کند و به کفپوش در شیراز وارد شود، که می تواند به کاهش قبض انرژی شما کمک کند. همچنین راحتی زیر پا را فراهم می کند و از کفپوش شما در برابر سایش و پارگی محافظت می کند.

محدوده های Timbermate Excel و Silentfloor ما دمپرهای صوتی عالی هستند. زیراندازها می توانند صدای داخل اتاق را تا 30 درصد کاهش دهند! آنها همچنین حاوی موانع بخار هستند که از کفپوش در شیراز شما در برابر رطوبت محافظت می کند.

راهنمای اجرای لمینت در شیراز 

از زیبایی یک کفپوش چوبی واقعی، بدون تعمیر و نگهداری و با کسری از هزینه لذت ببرید. با فناوری های امروزی، یک کف لمینت خوب حتی می تواند حرفه ای ها را فریب دهد. همه انواع کفپوش مزایا و معایب خاص خود را دارند و این شما هستید که تصمیم می گیرید کدام گزینه برای خانه و سبک زندگی شما مناسب تر است.

اصول اولیه

کفپوش لمینت شیراز  از چندین لایه تشکیل شده است که با فرآیند لمینیت با هم ترکیب شده اند. هسته تخته معمولاً از چوب فشرده ساخته شده است که معمولاً HDF است. هرچه هسته متراکم تر و فشرده تر باشد، تخته محکم تر است. در بالای این هسته، یک تصویر عکاسی از چوب اعمال شده و با لایه‌های محافظ ملامینه بسیار بادوام پوشانده شده است. فناوری‌های پیشرفته امروزی به این معنی است که بهترین کفپوش‌های لمینت دقیقاً شبیه چوب واقعی ساخته می‌شوند، با طیف گسترده‌ای از دانه‌ها، سبک‌ها و لکه‌ها. حتی در برخی محدوده‌ها بافت دانه‌ها و گره‌ها اعمال می‌شود که حس چوب واقعی را تکرار می‌کند.

مشابه یک کفپوش چوبی، یک کفپوش لمینت با کیفیت خوب می‌تواند به زمان فروش مجدد خانه ارزش بیشتری بدهد. بعید است که مالکان جدید قبل از نقل مکان به تعویض کفپوش های گران قیمت نیاز داشته باشند زیرا جذابیت بی انتها سبک چوبی همراه با نگهداری آسان لمینت باعث می شود که به خوبی روز چیدمان به نظر برسد.

قیمت و کیفیت

تشخیص کف لمینت خوب از انواع کم کیفیت تر می تواند مشکل باشد. قیمت بهترین نشانه است – آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید. به یاد داشته باشید که کفپوش در شیراز  لمینت ارزان تر به شدت متورم می شود. استحکام و سفتی اتصالات نیز می‌تواند با لمینت‌های ارزان قیمت ضعیف باشد، که باعث می‌شود آب در هنگام تمیز کردن و ریختن آن نفوذ کند.

لایه عکاسی تخته نیز نشانه بارز کیفیت است. فرکانس “تکرار پانل” را بررسی کنید. لمینت های با کیفیت پایین اغلب تنها 5 تا 6 پانل مختلف در هر طرح دارند که یک کف غیر واقعی به نظر می رسد. همچنین، آیا عکس “چوب” واقعی، حک شده یا پیکسلی به نظر می رسد؟ آیا روکش روی لایه عکاسی شبیه یک لاک چوبی واقعی، یا بهتر است بگوییم یک فیلم پلاستیکی یا شیری است؟ به یاد داشته باشید که یک کف لمینت با کیفیت خوب برای چشمانی که آموزش ندیده باید در لمس مانند چوب واقعی به نظر برسد و حتی احساس شود.

یک کفپوش لمینت با کیفیت خوب، فوق العاده سریع رنگ است. این بدان معنی است که عملاً هرگز رنگ آن تغییر نمی کند. این برای خانه های نیوزلند به دلیل شرایط سخت UV ما مهم است. در مورد نصب لمینت در اتاق‌های آفتاب‌گیر می‌توانید خیالتان راحت باشد یا اینکه وقتی مبلمان یا فرش خود را جابجا می‌کنید، هیچ وصله‌ای «داستانی» باقی نمی‌ماند.

مقاومت آب

کفپوش لمینت از هسته ای بر پایه چوب استفاده می کند، زیرا اکثر لمینت ها می توانند با ورود آب به محل اتصالات آسیب ببینند و باعث متورم شدن تخته هسته شوند. لمینت های با کیفیت پایین تر از مواد هسته ای استفاده می کنند که می تواند با مقدار کمی آب به شدت متورم شود، در حالی که لمینیت های با کیفیت بالا از مواد هسته ای بسیار مقاوم در برابر آب استفاده می کنند که می توانند ساعت ها در برابر آب مقاومت کنند. لمینت های مقاوم در برابر آب نسل جدید را می توان در حمام ها نصب کرد و اکنون خشکشویی ها در دسترس هستند. این محصولات دارای تکنولوژی آب بندی مشترک هستند که می توانند در برابر آب مقاومت کنند و همچنین تضمین های قوی در برابر آسیب آب دارند.

نصب و راه اندازی

کفپوش های لمینت همیشه به عنوان یک کف شناور بر روی یک لایه زیرین مقاوم در برابر رطوبت نصب می شوند. این به محافظت از تخته ها در برابر رطوبتی که از طریق کف زیرین بالا می آید کمک می کند. لایه های زیرین خوب همچنین می توانند به کاهش صدای پا، گرما و عایق کاری کمک کنند. هیچ زیرزمینی خاصی وجود ندارد که بتوانید یا نتوانید آن را برای کف لمینت داشته باشید تا زمانی که کف زیرین صاف، خشک، تمیز و پایدار باشد.

برای دستیابی به بهترین ظاهر، کفپوش  لمینت در شیراز باید قبل از شروع به کار کردن تخته‌ها نصب شود یا تخته‌های موجود برای نصب کفپوش‌ها برداشته شوند. اگر این امکان پذیر نباشد، ممکن است نیاز به زیر برش باشد که از نظر زیبایی شناختی ایده آل نیست، زیرا می تواند اندازه و ارتفاع دامن را تغییر دهد.

اغلب ایده خوبی است که مقدار کمی تخته چوب اضافی را بیش از آنچه برای نصب شما لازم است سفارش دهید. در صورت تعمیر در آینده می توان آن را نگه داشت و برای تعویض تخته ها استفاده کرد.

نگهداری

مراقبت از کفپوش های لمینت بسیار آسان است و به تعمیر و نگهداری بسیار کمی فراتر از جاروبرقی معمولی یا جارو کردن و تمیز کردن نیاز دارند. هرگز نباید از بخارشوی روی لمینتی که در برابر آب مقاوم نیست استفاده کنید. همچنین نیازی به سمباده زدن، روغن کاری، لاک زدن یا لایه برداری مجدد کف نیست. این امر لمینت را به گزینه ای بدون دردسر برای خانواده های پرمشغله و کسانی که به دنبال خانه ای کم تعمیر و نگهداری هستند تبدیل می کند.

Comments to: آیا می توان از زیر فرش برای کفپوش لمینت در شیراز استفاده کرد؟