1. Uncategorized

20 ایده اولیه برای حمام که همین الان می توانید آرزو کنید

حمام اولیه مهم ترین حمام خانه است، فضایی سودمند که وظیفه مضاعف را به عنوان یک واحه و یک پناهگاه انجام می دهد. طراحی حمام مستر در شیراز یک حمام اصلی اختصاصی باید با اتاق خواب اصلی هماهنگ باشد و شامل چیز خاصی باشد که سایر حمام‌های خانه فاقد آن هستند – خواه این به معنای فضای بیشتر باشد، وان باغ مجلل، میز آرایش توکار، دوش دو نفره. ، لوستر، کاشی طرح دار، کاغذ دیواری یا هر چیز دیگری که به آن احساس خاص، شیک و مجلل می دهد. این حمام‌های اولیه الهام‌بخش را که متناسب با طیف وسیعی از سبک‌های زندگی و سلیقه‌ها طراحی شده‌اند، بررسی کنید تا ایده‌هایی در مورد چگونگی مقابله با بازسازی یا تجدید حمام اولیه خود داشته باشید.

درباره این اصطلاح: حمام اولیه

بسیاری از انجمن های املاک و مستغلات، از جمله انجمن ملی سازندگان خانه، اصطلاح “خواب مستر” (یا “حمام اصلی”) را به عنوان تبعیض آمیز طبقه بندی کرده اند. “اتاق خواب اولیه” نامی است که اکنون در میان جامعه املاک و مستغلات به طور گسترده استفاده طراحی حمام مستر در شیراز می شود و هدف اتاق را بهتر نشان می دهد.

1 لمس های تزئینی

آثار هنری قاب‌بندی‌شده روی دیوارها، یک دونده به سبک قدیمی، طراحی حمام مستر در شیراز و یک چهارپایه مجسمه‌ای برخی از نکات تزئینی هستند که باعث می‌شود این حمام اصلی تیم شرکت طراحی داخلی Leclair Decor براق، راحت و مانند هر اتاق دیگری در اتاق‌های دیگر شیک شود. خانه

2 جعبه دوش

این حمام اصلی از Leclair Decor دارای یک جعبه دوش تمام شیشه ای جادار با قاب فلزی مشکی است که یک دوش مستقل برای صبح های شلوغ ایجاد می کند.طراحی حمام مستر در شیراز طراحی شفاف به اتاق کمک می کند تا حس مطبوع را حفظ کند.

3 سبک طراحی بوهو

طراح داخلی ابی نابر از سن دیگو، مستقر در کالیفرنیا، A. Naber Design، سبک طراحی بوهو را به این حمام اصلی با کاشی‌های طرح‌دار، یک فرش کلاسیک، طراحی حمام مستر در شیراز و یک گلدان سبد کاهی روی زمین اضافه کرد. او با چوب گرم، وسایل لوله‌کشی مشکی معاصر، آینه‌های هندسی و چراغ‌های آویز سیاه و سفید کره‌ای، رنگ‌های مدرن را اضافه کرد.

4 دوش کوبی

طراحان داخلی در Leclair Decor این دوش بزرگ را در یک اتاقک کنار وان قرار دادند. آنها آن را برای افزودن بافت و هویت بخشیدن به فضا،طراحی حمام مستر در شیراز کاشی کاری کردند، کاشی ها را از کف تا سقف اجرا کردند تا فضا حتی بزرگتر به نظر برسد.

5 غرور شناور

در این حمام سبک و مطبوع تیم Leclair Decor، یک روشویی سینک دوتایی از دیواری به دیوار دیگر برای به حداکثر رساندن فضا اجرا می‌شود.طراحی حمام مستر در شیراز کشوهای تیره یک عنصر زمین را اضافه می کنند در حالی که آویزان کردن روشویی حس سبکی به آن می بخشد. یک دیوار آینه ای بدون درز در بالا، نور پنجره مقابل را منعکس می کند و فضا را دو برابر می کند. لهجه‌های برنجی نت گرمی را اضافه می‌کنند.

6 مخالفان جذب می شوند

طراح داخلی Andrea Pietragallo از استودیوی Britt Design با نصب روشویی های دوقلو در طرف مقابل اتاق که به زوج ها امکان می دهد همزمان با سهولت آماده شوند،طراحی حمام مستر در شیراز از نسبت های وسیع این حمام اصلی بزرگ استفاده کرد. اتاق با یک پنجره بزرگ عکس و وان خیس شدن برای لحظاتی آرام تر لنگر انداخته است.

7 پاشیدن رنگ

طراح داخلی Jessica Nelson از Jessica Nelson Design یک ویژگی کاشی سبز آرامش بخش را برای حمام در انتهای این حمام اولیه آرامش بخش طبقه بالا انتخاب کرده است که انحنای سقف را برجسته می کند و به طراحی کاملا سفید عمق می بخشد.طراحی حمام مستر در شیراز روکش‌های چوبی گرم و آینه‌ای با قاب برنجی که به اندازه کافی پهن است تا هر دو سینک دوتایی را در خود جای دهد، به تعادل رنگ سفید کمک می‌کند تا حس گرمی ایجاد کند.

8 چارچوب در

طراح داخلی Laura Brophy از نیوپورت بیچ، Laura Brophy Interiors مستقر در کالیفرنیا، طراحی حمام مستر در شیراز دهانه محفظه ای بین اتاق خواب اصلی و حمام اختصاصی را با چوب قاب کرد تا انتقال بین دو فضا بدون درز حفظ شود و نمای اقیانوس از پنجره های اتاق مجاور برجسته شود.

9 سنگ سیاه مودی

طراح داخلی Laura Brophy از Laura Brophy Interiors در این حمام اولیه با روکش کردن دیوارها و کف با سنگ مرمر سیاه و سفید، تاریک و بد خلق شد.طراحی حمام مستر در شیراز او هماهنگی بین فضاها را با انتخاب روشویی حمام با همان رنگ چوب روشن مانند کف اتاق خواب اصلی تضمین کرد. وان و میزهای سفید رنگ دیوارهای سفید اتاق بعدی را بازتاب می دهند و یک نور آویز سیاه رنگ که در دهانه بین فضاها قاب شده است همه آن را به هم گره می زند.

10 پنجره ها

در این حمام اولیه تیم Calimia Home، پنجره‌های پیچیده رویداد اصلی هستند که فضا را با نور طبیعی و نمایی از درختان بیرون پر می‌کنند.طراحی حمام مستر در شیراز نیم پرده های ساده گازدار بدون مسدود کردن نور فراوان، نشانه ای برای حفظ حریم خصوصی هستند. آینه‌های قاب‌بندی ساده که در بالای پنجره‌ها در بالای روشویی دوگانه سینک قرار گرفته‌اند، به‌طور یکپارچه با هم ترکیب می‌شوند. نورپردازی آویز در سرتاسر نیمرخ نوری دارد که نور را در عصرها فراهم می کند.

11 درب های دوبل

طراح داخلی کریستین گلاندون از KG Designs درهای دوتایی چوبی حکاکی شده با ابهت را بر روی یک مسیر کشویی به سبک درب انبار نصب کرد که در صورت تمایل،طراحی حمام مستر در شیراز حریم خصوصی بین اتاق خواب اصلی و حمام را فراهم می کند. هنگامی که باز است، درها نمای حمام را قاب می‌کنند و وان مرکزی زیر یک پنجره بزرگ را برجسته می‌کنند، با یک لوستر به سبک اسپوتنیک در بالا و دو روشویی در هر طرف.

12 سقف چوبی

در این حمام اصلی جادار از طراح داخلی امیلی هندرسون از Emily Henderson Design، طراحی حمام مستر در شیراز یک وان خیساندنی بزرگ در مقابل یک پنجره از پنجره قرار گرفته است تا منظره بیرون را برجسته کند، و سقف های سر به فلک کشیده با چوب طبیعی پوشانده شده اند تا حالتی شیک روستایی داشته باشند.

13 سینک دو نفره آینه تک

در این حمام اصلی از طراح داخلی کتی هونگ از کتی هانگ داخلی،طراحی حمام مستر در شیراز روکش به اندازه کافی عریض است که به راحتی سینک های دوتایی را در خود جای دهد، اما یک آینه گرد بزرگ مشترک به جای دو آینه مجزا به فضا کمک می کند تا فضا را گسترده تر کند و نور را از پنجره مقابل منعکس کند.

14 نور غرق شد

در این حمام اولیه از طراح داخلی کتی هونگ از کتی هانگ داخلی،طراحی حمام مستر در شیراز دوش بدون حاشیه مجاور و وان پنجه‌ای که با پارتیشن‌های شیشه‌ای جدا شده‌اند، نور طبیعی را به جریان می‌اندازند.

15 اتاق با یک چشم انداز

در این حمام اولیه معاصر از طراح داخلی کتی هونگ از کتی هونگ داخلی، طراحی حمام مستر در شیراز یک اتاق مرطوب مجلل مینیمالیستی با وان و دوش سخاوتمندانه، پنجره‌های تقریباً از کف تا سقف را برجسته می‌کند.

16 مشکی و قهوه ای

تیم شرکت طراحی داخلی Leclair Decor یک پالت خاکی از مشکی و قهوه ای را برای تزیین این حمام اصلی انتخاب کردند.طراحی حمام مستر در شیراز آینه های برنجی برس خورده و وسایل لوله کشی کمی زیبایی می بخشند.

17 دوش دو نفره

در این حمام اولیه زیبا از طراح داخلی Mary Patton از Mary Patton Design،طراحی حمام مستر در شیراز یک دوش دوتایی گوشه‌ای با درهای مجزا در دو طرف توسط یک وان سخاوتمندانه با یک شیر آب ایستاده مجسمه‌ای لنگر انداخته است.

18 ذن

در این حمام اولیه از طراح داخلی لورا بروفی از Laura Brophy Interiors،طراحی حمام مستر در شیراز بافت‌های آرام‌بخش و لهجه‌های سفید و سیاه حالتی مینیمالیست و ذن ایجاد می‌کنند.

19 سکو

در این حمام مرتفع سانفرانسیسکو از طراح داخلی کندال ویلکینسون از طراحی کندال ویلکینسون،طراحی حمام مستر در شیراز شیشه های کف تا سقف منظره را برجسته می کند در حالی که یک سکوی سنگی یک دوش تمام شیشه ای و وان خیساندن تخم مرغی شکل سخاوتمندانه را در خود جای داده است.

20 کاشی دیوار و کف همسان

طراح داخلی Cathie Hong از Cathie Hong Interiors با نصب کاشی‌هایی به رنگ خاکستری تیره در الگوی شاه ماهی که از دیوار تا کف امتداد دارد،طراحی حمام مستر در شیراز به این حمام اولیه سفید طولانی و جمع و جور اضافه کرد. این یک لایه پشتی از کف تا سقف برای وان ایجاد می کند، در حالی که به عمق می افزاید و منظره را قاب می کند.

Comments to: 20 ایده اولیه برای حمام که همین الان می توانید آرزو کنید